Menu Zamknij

O nas

Cześć!

Z tej strony Małgosia. Pomysłodawczyni, kreatorka, producentka, właścicielka firmy oraz marki TRENDING. Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moją ofertą produktów. Każdy z nich jest niepowtarzalny, ręcznie robiony, indywidualny. Wszystkie oferowane przedmioty są dostępne od ręki, już przygotowane, zapakowane, możliwe do wysłania w każdej chwili, by cieszyć oko osób, do których trafi. Gro oferowanych ozdób przeznaczona jest do pokoików dziecięcych. Mają skupiać uwagę maluchów. Dzięki odpowiednio dobranym kształtom i kolorom mają wpływać na ich rozwój psychomotoryczny. Sprawdzą się one znakomicie zarówno dla Twojego szkraba, jak i jako prezent na baby shower, na narodziny dziecka, pierwszą wizytę, chrzest, Święta, mikołajki czy urodziny.

Stawiam przede wszystkim na najwyższą jakość oraz zadowolenie klienta. Każdy produkt wykonany jest z ogromną starannością i dbałością o każdy detal. Wykorzystywane przeze mnie tkaniny są niezwykle delikatne, mięciutkie i przyjemne zarówno dla oka, jak i w dotyku.

Mam nadzieję, iż moje produkty przypadną Wam do gustu. Gorąco liczę na wszelkie uwagi, opinie, komentarze czy zdjęcia pokoików, których elementem wystroju stały się  ozdoby marki trending.

Zakupy robicie oczywiście od firmy, możecie liczyć na dowód zakupu, fakturę oraz mieć pewność otrzymania zakupionego produktu. Obowiązuje również 14 dniowy czas na dokonanie zwrotu zakupionego towaru nawet bez podania przyczyny 😉

Do usłyszenia, zobaczenia, napisania!

Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym sklepu: sklep@trending.pl, messanger: m.me/skleptrending oraz na nasz fanpage na facebooku: fb.me/skleptrending