Menu Zamknij

O mnie

Cześć!

Z tej strony Małgosia. Pomysłodawczyni, kreatorka, producentka, właścicielka marki TRENDING. Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moją ofertą produktów. Każdy z nich jest niepowtarzalny, ręcznie robiony, indywidualny. Wszystkie oferowane w sklepie przedmioty są dostępne od ręki, już przygotowane, zapakowane, możliwe do wysłania w każdej chwili, by cieszyć oko osób, do których trafi. Wykonuję również zamówienia indywidualne, do czego gorąco zachęcam 🙂

Zdecydowana większość oferowanych ozdób przeznaczona jest do pokoików dziecięcych. Mają skupiać uwagę maluchów. Dzięki odpowiednio dobranym kształtom i kolorom mają wpływać na ich rozwój psychomotoryczny. Sprawdzą się one znakomicie zarówno dla Twojego szkraba, jak i jako prezent na baby shower, na narodziny dziecka, pierwszą wizytę, chrzest, Święta, mikołajki czy urodziny.

Stawiam przede wszystkim na najwyższą jakość oraz zadowolenie klienta. Każdy produkt wykonany jest z ogromną starannością i dbałością o każdy detal. Wykorzystywane przeze mnie tkaniny są niezwykle delikatne, mięciutkie i przyjemne zarówno dla oka, jak i w dotyku. Na to samo stawiam dobierając produkty innych marek, które są dostępne w sklepie.

Mam nadzieję, iż moje produkty przypadną Wam do gustu. Gorąco liczę na wszelkie uwagi, opinie, komentarze czy zdjęcia pokoików, których elementem wystroju stały się  ozdoby marki trending.

Do usłyszenia, zobaczenia, napisania!

Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym sklepu: sklep@trending.pl, messanger: m.me/skleptrending oraz na nasz fanpage na facebooku: fb.me/skleptrending